Ляшко назвав причину смерті більшості пацієнтів із коронавірусом в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До летального наслідку не завжди призводить COVID-19.

Більшість летальних випадків від нової коронавірусної інфекції сталася серед хворих на цукровий діабет.

Про це заявив під час щоденного брифінгу заступник міністра охорони здоров’я, головни санітарний лікар Віктор Ляшко.

"Ми маємо 17 летальних випадків. З них чотири - за минулу добу. Потрібно наголосити, що сьогодні в статистику летальних випадків від коронавірусної хвороби потрапляють всі випадки, в яких ми діагностували COVID-19. Це не значить, що у всіх 17 випадках коронавірусна хвороба призвела до летального наслідку. Проводячи аналіз і розглядаючи кожен конкретний випадок, ми відслідковуємо, що смерть відбувається з інших причин. Найбільша кількість летальних випадків сьогодні реєструється у хворих із цукровим діабетом", - розповів він.

Також Ляшко пообіцяв, що найближчим часом МОЗ оприлюднить детальну розбивку за кожним летальним випадком в Україні.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції