Мобілізаційний вік можуть знизити: нардеп шокував заявою

Мобілізаційний вік можуть знизити: нардеп шокував заявою

За яких умов в Україні можуть ще раз знизити призовний вік. Колаж ТСН.ua / Фото: ТСН.ua

Якщо говорити про умови, в яких Україна вимушена продовжувати боротьбу проти російської агресії, то зменшення призовного віку не варто виключати.

В Україні занадто пізно зменшили мобілізаційний вік до 25 років. Не виключено, що це була не остання зміна. 

Про це заявив в інтерв'ю “Liga” народний депутат України від партії “Голос” Роман Лозинський.

“Ми говоримо про третій рік повномасштабної війни. Ми говоримо про те, що тих, хто загинув, хто отримав поранення, хтось має замінити. Тим, хто понад два роки виконують завдання на лінії фронту, треба дати можливість відпочити. Чи може в суспільстві мати підтримку теза про те, що треба зменшувати призовний вік? Я думаю, що це питання риторичне. І якщо спитати, чи хтось сказав би, що хотів би це зробити… Ніхто б не сказав "так, давайте"”, — зазначив Лозинський.

Він додав, що якщо говорити про умови, в яких Україна вимушена продовжувати боротьбу проти російської агресії, то зменшення призовного віку не варто виключати.

“Якщо ми говоримо про те, що ми продовжуємо боротьбу за власне існування… Так, нам потрібне рішення про зменшення віку для участі у бойових діях. І те, що зараз зменшили вік з 27 до 25 років, на превеликий жаль ми маємо дивитися реально. І за умови, що залишатиметься така лінія фронту, що триватиме війна, не виключено, що це — не остання зміна щодо віку для мобілізації”, — додав нардеп Лозинський.

Нагадаємо, раніше ми писали, чи планують в Україні ще більше знизити вік мобілізованих. 

Читайте провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мобілізація в Україні 2024
Наступна публікація