Українським пенсіонерам під час карантину будуть доставляти ліки поштою

Дата публікації
Перегляди
1729
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українським пенсіонерам під час карантину будуть доставляти ліки поштою

Фото: pixabay.com

Ліки будуть приносити додому.

Операторам поштового зв’язку через запроваджений карантин у зв'язку з розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19 дозволено доставляти лікарські засоби до помешкань українців, зокрема, літнім людям. Відповідне рішення ухвалив уряд 23 березня.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму Telegram.

Криклій наголосив, що рішення уряду спрямоване на запобігання скупчення людей в аптеках. Крім того, це дозволить комфортно отримати необхідні медикаменти.

Міністр інфраструктури зауважив, що особливо цього потребують люди літнього віку, які, до того ж, перебувають у зоні ризику. А завдяки дистанційному продажу вони зможуть отримати усе необхідне, не виходячи з дому.

Як наголошується, дозвіл на доставку ліків не розповсюджується на наркотичні засоби, психотропні речовини, сильнодіючі та отруйні лікарські засоби, виготовлення та зберігання яких в Україні заборонено.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Наступна публікація