Нетверезий російський дипломат протаранив відбійник під Києвом

Нетверезий російський дипломат протаранив відбійник під Києвом

Під Києвом російський аташе не розминувся з відбійником. Іномарка нетверезого Віктора Ришнікова влетіла у відбійник на Новообухівській трасі. Про те, що водій був у стані алкогольного сп’яніння, на своїй сторінці у Facebook написав речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко. Від патрульних, які прибули на місце аварії, дипломат зачинився в машині. Скласти адмінпротокол на порушника патрульні не змогли через його дипломатичний імунітет. На місце ДТП по нетверезого росіянина невдовзі приїхав колега з посольства. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie