Одразу шість авто зіштовхнулись у столиці
Через лежачого поліцейського одразу шість авто зіштовхнулись у столиці. Водії розповідають, що дві машини, які рухались у лівому ряду, почали гальмувати перед перешкодою. А щоб її оминути, третє авто різко повернуло і вискочило на зустрічну смугу. А далі як у блокбастері - почало чіпляти усіх, хто траплявся на шляху. Постраждала навіть припаркована іномарка.