Армія РФ атакувала геріатричний центр на Херсонщині: є постраждалі

Окупанти з артилерійської зброї обстріляли Степанівку у Херсонському районі.

Росіяни влучили по геріатричному центру під час обстрілу Херсонщини / Фото: Херсонська обласна прокуратура

Росіяни влучили по геріатричному центру під час обстрілу Херсонщини / Фото: Херсонська обласна прокуратура

Російські війська в ніч проти 9 жовтня завдали удару по геріатричному центру в Херсонській області. Постраждали двоє медпрацівників.

Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура.

За даними слідства, близько 02:00 російські окупанти з артилерійської зброї обстріляли Степанівку у Херсонському районі.

Ворог поцілив по території геріатричного центру. Двоє медичних працівників отримали поранення.

За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни.

До слова, в ніч проти 9 жовтня російські війська атакували Україну "Іскандерами" і дронами. ППО працювала по ворожих цілях у двох областях.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie