Дітей з окупованої Луганщини хочуть вивезти на “курорти” Карелії

Автор
Богдан СкавронБогдан Скаврон
Дата публікації
Перегляди
2487
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дітей з окупованої Луганщини хочуть вивезти на “курорти” Карелії

Фото: Associated Press

Високопосадовий російський чиновник пропонує відпочинок та оздоровлення в полярних широтах Російської Федерації.

Голова законодавчих зборів російської Республіки Карелія Елісан Шандалович відвідав окуповану частину Луганської області і запропонував “відпочинок” та “оздоровлення” місцевих дітей на “прекрасних курортах” у полярних широтах Російської Федерації. 

Про це повідомили у Центрі національного спротиву.

Таку пропозицію карельських чиновник зробив під час зустрічі з головою так званої “народної ради” на ТОТ Луганської області Денисом Мірошниченком. 

“Зважаючи на те, яким чином росіяни “відпочивають” у полярних широтах це аж ніяк не сприяє оздоровленню”, - зауважили у повідомленні.

У ЦНС наголосили, що часті поїздки керівників різних регіонів РФ із намірами “виторгувати” собі певну кількість дітей під завуальованими приводами “оздоровлення”, “відпочинку” та “культурного обміну” мають, з одного боку, суто практичну мету – списання бюджетних коштів на ці заходи. Окрім того, все частіше з’являються свідчення про викрадення неповнолітніх під час таких поїздок кримінальними елементами, які причетні до торгівлі людьми.

Центр національного спротиву закликає мешканців окупованих територій у жодному разі не скеровувати своїх дітей на будь-які поїздки організовані окупаційними адміністраціями.

Нагадаємо, українських дітей з окупованих територій України всиновлюють серед російських сімей. Зокрема, про таку програму повідомили в управлінні у справах сім'ї та дитинства суб'єкта Росії Краснодарського краю.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2487
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація