Росія вигадала спосіб, як ще виправдати окупацію територій України – британська розвідка

Росія вигадала спосіб, як ще виправдати окупацію територій України – британська розвідка

Фото: Associated Press

За даними британської розвідки, Кремль хоче легалізувати захоплення частини України за допомогою місцевих псевдовиборів на окупованих територіях.

За допомогою псевдовиборів Кремль має намір легалізувати захоплення частини України. 

Про це йдеться у повідомленні розвідки Великої Британії.

Голова Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко заявила, що регіональні вибори  на захоплених Росією територіях України відбудуться 10 вересня 2023 року.

Як зазначають аналітики розвідки Міністерства оборони Великої Британії, включення "виборів" на окупованих територіях в день голосування, яке заплановано по всій Росії, підкреслює прагнення керівництва Росії представити території як "невід’ємні частини Федерації".

До таких заяв в Росії вдаються на фоні інших зусиль із "русифікації" окупованих територій, які включають перегляд систем освіти, зв’язку та транспорту.

"Хоча демократичний вибір більше не доступний для виборців навіть на регіональних виборах у Росії, лідери, ймовірно, висуватимуть самовиправдовувальний аргумент, що нові вибори ще більше виправдовують окупацію", - зазначають у британській розвідці.

Раніше стало відомо, що російські військові офіційно "включили" тимчасово окуповані території України на сході та півдні до Південного військового округу. Це "включення" стало наступним після січневої заяви міністра оборони Сергія Шойгу про те, що "військова експансія включатиме створення "самодостатніх угруповань сил" в Україні".

Деокупація Маріуполя - Петро Андрющенко розповів, коли місто повернеться під контроль української влади

Деокупація Маріуполя - Петро Андрющенко розповів, коли місто повернеться під контроль української влади

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
28к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація