"Поп іт" та "сімпл дімпл": чому нові іграшки так популярні серед дітей і що кажуть психологи

"Поп іт" та "сімпл дімпл": чому нові іграшки так популярні серед дітей і що кажуть психологи

Психологиня каже, якщо дитина дуже часто грається цими іграшками - може бути зациклення.

"Поп іт" та "сімпл дімпл" - це іграшки, якими зараз бавляться не тільки діти, а й деякі дорослі. Силіконові форми з кульками, на які потрібно натискати пальцями - різні на вигляд і колір. Хтось завдяки їм заспокоюється, хтось - розвивається. 

Про них - детально в випуску ТСН 19:30.

Тут у кожного свій "Поп іт" та "Сімпл дімпл". А в декого вже й по два. Чим вони між собою різняться? Софа - донька моєї колеги Наталки Гончарової, із усіма трендовими іграшками на "ти". Але це запитання і її збиває з пантелику. 

Усе, що потрібно робити - просто натискати на силіконові бульбашки. "Він такі звуки іздає. це так приємно", - кажуть діти. А ще кажуть - "поп іт" та "сімпл дімпл" їх заспокоюють. Бо хоч і малі, але стреси в них не гірші, ніж у дорослих. 

"Буває, що мені приходиться мити собаку, а коли собака збігає, то вся квартира становиться мокрою. Мама мені не дозволила гуляти. Беру "поп іт" і роблю його. І тоді відразу проходить зло на маму", - розповіла дитина.

Раніше такими трендовими цяцьками були спінери та йо-йо. Тепер їм на зміну завдяки соціальним мережам прийшли нові. А поки вони в тренді - довкола них хайпують усі. У відеороликів із хештеґом "поп іт" у Тік-Току понад два з половиною мільярди переглядів. Хтось розповідає, як цими забавками користуватися. Хтось - знімає гумористичні ролики. 

"У мене цього "поп ита" хоч ложками черпай. Так от, будь ласка, на будь-який смак, на будь-який колір. ось ще й сімпл дімпл є", - розповіла Альона Альона.

А от Владиславові - 3. Його в Тік Току ще немає. І ні про які "поп іти" він досі не чув. 

Новини України: що таке pop it та simple dimple і чому вони такі популярні серед дітей

Новини України: що таке pop it та simple dimple і чому вони такі популярні серед дітей

За словами психологині, добре впливають ці іграшки, чи погано - однозначно сказати не можна. 

"Це добре, коли дитина має якусь напругу і їй потрібно цю напругу зняти. Але якщо дитина дуже часто це повторює, може бути зациклення. Тому краще урізноманітними просте натискання пухірців різними іграми", - каже вона. За її словами, головна користь від цих іграшок - відволікти дітей від ґаджетів. І здається, з цим вони цілком справляються. Коли в руках уже є "поп іт", для чого ще тримати в них телефон?  

Психологиня в ефірі ТСН пояснила, чому іграшки-антистреси стали настільки популярними  

Психологиня в ефірі ТСН пояснила, чому іграшки-антистреси стали настільки популярними  

Нагадаємо, раніше ТСН.ua розповідала, якими справами зацікавити дітей влітку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація