Як гарно розрізати торт: ниткою, келихом, ножом

Автор
Тетяна МележикТетяна Мележик
Дата публікації
Перегляди
6337
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як гарно розрізати торт: ниткою, келихом, ножом

Як розрізати торт? / Фото: Pexels

Інколи трапляється, що під час святкування напохваті немає ножа, щоб розрізати торт. На щастя, це можна зробити й за допомогою інших предметів. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як розрізати торт ниткою, келихом.

Як розрізати торт, якщо напохваті немає ножа

За допомогою келиха або склянки

Будь-який торт або пиріг можна без проблем розрізати за допомогою склянки чи келиха. Хоча така порада й може здатися дивною, та вона доволі дієва.

Така техніка допомагає кожному, хто присутній на святі, відділити свою частку десерту, тримаючи в руці келих. Потрібно взяти посудину догори дном, а потім занурити у торт. Всередині залишиться шматочок смаколика, який можна з'їсти.

Куштувати десерт у склянці чи в келиху можна за допомогою ложки або виделки.

За допомогою нитки

Також торт можна розрізати, якщо у вас під рукою є зубна чи будь-яка інша чиста нитка. Для цього відрізається частина нитки, довжина якої довша за сам торт. Щоб тримати було зручніше, краще за все брати вдвічі довшу нитку.

Потім міцно берете кінці нитки, проводите невидиму лінію, де повинен бути надріз. Кладете нитку на цю уявну лінію та натискаєте. Бажано все зробити швидко, тоді розріз вийде ідеальним.

Як гарно розрізати торт ножем: кругла, прямокутна, квадратна чи складна форма десерту

Як гарно розрізати торт різної форми? / Фото: Pexels

Круглий торт

Спочатку намічаєте середину десерту, а потім обережно притуляєте до нього миску чи кришку. За межами кола край торта розрізають на рівні частини у формі трикутника. Круглу частину (яка була під мискою) також розрізають на трикутники. Такий спосіб називається "ромашка".

Прямокутний чи квадратний торт

Десерти, які мають таку форму, розрізати найпростіше. Саме тому їх найчастіше печуть на дитячі свята. Якщо квадратний торт має невеликий розмір, його можна просто розрізати хрест на хрест (щоб шматочки були квадратними) чи по діагоналі (щоб шматочки були трикутними). Якщо торт більший, можна поєднати ці два методи.

Якщо шматочки однаково виходять завеликими, можна додати ще кілька діагональних розрізів, спрямованих в обидва боки. Так ви отримаєте велику кількість невеликих трикутників.

Торт складної форми

Часто сьогодні можна зустріти торти у вигляді квітки, сердечка чи шестикутника. Тут вже потрібно використати фантазію. Наприклад, торт у формі квітки чи шестикутний розрізається за допомогою методу "ромашка".

Якщо торт виконано у формі овалу чи серця, його потрібно розділити на смуги вздовж, а вже потім поперек на невеликі прямокутники. Тут важливо стежити за розміром краєчків, адже вони можуть вийти надто маленькими.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6337
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація