Тіна Кароль виставляє на аукціон відбиток свого пальця

Тіна Кароль виставляє на аукціон відбиток свого пальця

instagram.com/tina_karol

Отримані кошти будуть передані для розвитку музичного проєкту артистки.

Українська співачка Тіна Кароль, яка нещодавно вперше провела екскурсію своїм заміським будинком, представила унікальний NFT лот цифрового мистецтва в рамках свого проєкту "Молода кров".

Так, виконавиця вирішила виставити на аукціон свій цифровий автограф – відбиток власного пальця. Як зізналася виконавиця, робить вона це задля розвитку свого музичного проєкту "Молода кров".

Йдеться про майбутній українськомовний альбом Кароль. До нього увійдуть дуети Тіни з молодими виконавцями, зірками, чия популярність неухильно зростає, і зовсім новими артистами.

instagram.com/tina_karol

"Місія проєкту "Молода кров" відкрити для широкої аудиторії нові імена, поповнити каталог української музики і звернути увагу слухачів на українську молоду поп-культуру. Це проєкт возз'єднання і єдності, тому його вихід приурочений до 30 річниці Незалежності України", - розповіла Тіна Кароль.

instagram.com/tina_karol

Зазначимо, що раніше Тіна Кароль вже створювала успішні музичні проєкти для популяризації української культури. Пісня "Україна - це ти" включена до шкільної програми, а також опублікована в Хрестоматії з української мови для других класів шкіл.

Аукціон з NFT лотом Кароль відбудеться наприкінці червня. У ньому візьмуть участь користувачі, зареєстровані на сайті Binance - найбільшої в світі платформі для торгівлі цифровими активами.

Нагадаємо, що Тіна Кароль стала хедлайнером перших двох днів фестивалю Atlas Weekend. Примітно, що це вперше, коли Кароль виступить у заході з таким форматом.