Борис Джонсон потрапив в конфуз на очах у принца Чарльза

Борис Джонсон потрапив в конфуз на очах у принца Чарльза

Борис Джонсон / Фото: Associated Press

Принц Чарльз сьогодні зустрівся з прем'єр-міністром Великої Британії Борис Джонсоном.

Їх сфотографували під час заходу в Національному меморіальному дендрарії в Стаффорді. Там відкрили меморіал поліції, спроєктований Волтером Джеком, він присвячений мужності і самовідданості співробітників британської поліцейської служби, які присвятили своє життя захисту населення. Меморіал встановлено на території, упорядкованої Шарлоттою Ретбоун в Національному меморіальному дендрарії, він споруджений разом з 350 пам'ятниками збройним силам, громадським організаціям і добровільним організаціям, які зіграли свою роль в служінні країні.

Принц Чарльз і Борис Джонсон / Фото: Associated Press

З прем'єр-міністром під час заходу стався кумедний випадок. Йшов дощ, і Борис Джонсон тримав парасольку, але поривом сильного вітру її вивернуло в зворотну сторону. Здається, ситуація потішила і самого прем'єр-міністра, і людей, які перебували поруч з ним.

Зазвичай Джонсону не щастить з зачіскою, вітер весь час розвиває його шевелюру в різні боки, а фотографи роблять кумедні кадри.

Читайте також: У всьому винен вітер: смішна зачіска Бориса Джонсона і невдалі укладання Кейт, Камілли і інших королівських осіб

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6714
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація