Прогноз на 2021 рік: як ми будемо жити далі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Прогноз на 2021 рік: як ми будемо жити далі

Credits

Рік, що минає — 2020 року — був не найлегшим в новітній історії, тому ми з нетерпінням чекаємо на настання нового — 2021 — року.

Про те, яким буде 2021 рік і на що нам від нього чекати, розповідає вчителька з багаторічною практикою, майстриня, яка володіє давніми техніками і пройшла навчання в Університеті "Єдності" в Індії Діана Щербанська.

"Новий рік — світлий і радісний"

Новий рік — і це не тільки приємно, але і важливо — обіцяє бути радісним. В кінці грудня 2021 року ми позбудемося нарешті від параду планет в знаку Козорога, який значно ускладнював наше життя. Розташування на небі Марса, і астрологи це підтвердять, принесе вміння приймати ухвалювати життєві і професійні рішення, а Венери — оновить колишні почуття і дасть шанс на нові взаємини.

Уже сьогодні у багатьох із нас активізувався процес розблокування енергії — в більшості випадків тієї, яка зібралася у нас ще в дитинстві і досі перебувала нібито "під замком". Вона дозволить досягти тієї мети, до якої ми давно прагнули, але не знали, з якого боку до неї підібратися. Чад, в якому ми зазвичай святкуємо Новий рік, обіцяє з божевільного і бездумного, але водночас дуже дорогого святкування перетворитися на діяльне проведення часу, коли виділені на гастрономічні витребеньки і розваги гроші підуть на допомогу тим, хто в свято не може дозволити собі навіть накрити стіл .

Злам системи

Зрозуміло, все хороше, що має статися з нами в прийдешньому році, відбудеться не одразу, та й від проблем піти не вдасться. Переважно вони будуть продиктовані зламом усталеної системи, яка пов'язана з переходом в еру Водолія — за словами астрологів, вона триває вже п'ятнадцять років, від 2005 року. Це означає, що руйнується життєвий уклад, до якого ми звикли, а на його місце приходить новий, а це, як і будь-які зміни, є болісним процесом.

Багато процесів будуть йти з реального світу у віртуальний, що ми вже відчули — і продовжуємо відчувати — під час пандемії і самоізоляції. Поступово в інтернет піде не тільки робота і розваги, а й гроші, і біткоїни, які зараз здаються нам рідкістю і екзотикою, і в цьому сенсі це тільки початок. Фінанси будуть витрачатися не на предмети розкоші, а на медицину та екологію. Взагалі, люди стануть менше зосереджуватися на собі, і більше — на навколишньому світі, що піде тільки на користь — і їм, і світу.

Зростання малого бізнесу

2021 року на нас чекає зростання малого бізнесу. Якщо 2020 рік минув під знаком Кету — південного, або спадного вузла, що відповідає за розвиток духовності, то 2021 — рік Меркурія, сфера впливу якого — інформація і торгівля. Від копання в собі, депресій і рефлексії ми перейдемо до дій, що спричинить за собою потужне зростання малого бізнесу. Дрібні підприємства будуть розвиватися завдяки спеціалізованим сайтам і соціальним мережам. Наприклад, можна побачити в магазині тканин красивий трикотаж, купити, пошити собі красиве худі, виставити фотографію в Instagram і — тут же отримати кілька вигідних замовлень. А там, дивись, від малого бізнесу можна буде перейти до середнього, головне, накопичити необхідні для цього кошти.

Зникне страх смерті

На ринку стануть затребуваними продукти і послуги, пов'язані з тим, що у людей — якщо не у всіх, то у більшості — зникне страх старості і смерті. Посилиться бажання жити, причому повноцінно, а не, як мовиться у відомій приказці, просто тягнути день до вечора. Люди звернуть увагу на своє тіло, зросте попит на відвідування фітнес-залів, пластичні операції, здоровий спосіб життя. Своє ставлення до віку і смерті суспільство змінить зі знака "мінус" на знак "плюс": якщо не можна жити вічно, то можна хоча б відтермінувати свій відхід з життя.

Більше простої їжі і якісного одягу

Люди охолонуть до шопоголізму і походів ресторанами — куди популярнішою, приємнішою і кориснішою — якщо, звичайно, вона буде здоровою — стане домашня їжа. Страви, які людство введе в раціон, стануть простішими. Їжа повинна буде задовольняти потреби тіла, а не інтелекту, тому кухня ф'южн, яка — через свою непередбачуваність — орієнтована більше на розум, ніж на шлунок, поступово зникне.

Зростуть і вимоги до одягу. Якщо раніше ми могли задовольнятися не надто зручним і не дуже корисним для тіла одягом, то тепер з'явиться попит на фасони і тканини, що не затруднюють рухи,  в яких тіло зможе легко рухатися, а шкіра — вільно дихати. Синтетика стане категоричним табу, в ходу будуть тільки натуральні — бавовна, шерсть, шовк. Так, звичайно, вони набагато дорожчі синтетичних, але це той випадок, коли про вміст гардеробної можна сказати: краще менше, та краще.

Потреба в душевній близькості

Зросте потреба людей в стосунках — не в романі або сексі, а в душевній близькості. Ми будемо цінувати взаєморозуміння (щастя — це коли тебе розуміють), дружню участь, людське тепло і захищеність. Романтичні ситуації — наприклад, вечерю в ресторані з виглядом на Ейфелеву вежу — залишимо для любовних романів і телевізійних мелодраматичних серіалів, вирішивши, що куди краще пити увечері чай із коханою людиною, розмовляючи про все на світі. Ми прийдемо до розуміння того, що спорідненість душ набагато важливіша за всі інші сценарії взаємин, що включають дорогі подарунки, подорожі на екзотичні острови і романтичні безумства. Втім, сюрпризів нові умови життя зовсім не виключають, головне — вимірювати знаки уваги креативом і знанням того, що свідомо сподобається коханій людині, а не кількістю витрачених на них грошей.

Ніжність у мистецтві

Відповідними — солодким, зворушливими і сентиментальними — будуть в цей час і сюжети творів мистецтва: літератури, живопису, але насамперед фільмів і серіалів. Люди будуть співчувати одне одному не тільки в житті, але і на екрані, і це зробить такі фільми — як повнометражні, так і мильні опери — найбільш затребуваними, на відміну від комедій і трагедій. Головними героями таких картин стануть діти, літні люди і тварини, тому саме час згадати і переглянути такі фільми, як "Хатіко", "Бетховен" або "Білий Бім Чорне вухо".

Катастрофи об'єднають

Не мине прийдешній рік і без катаклізмів — природних і техногенних катастроф, але вони теж будуть викликати у людей найкращі властиві їм почуття. За будь-якого нещастя — землетрусу, повені, лісової пожежі або урагану — люди не стануть байдуже спостерігати за тим, що трапилося з боку, а об'єднуватися і всіма можливими способами будуть допомагати постраждалим. Водночас робити це вони стануть не тому, що так модно або належить, а тому, що не зможуть інакше: чужа біда торкнеться їх настільки сильно, що вони не захочуть залишатися осторонь.

Читайте також: Гороскоп на 2021 рік: час змін і початок Великої мутації

Наступна публікація