Що подивитися: 5 фільмів із Джаредом Лето

Що подивитися: 5 фільмів із Джаредом Лето

Джаред Лето / Фото: Associated Press

Пропонуємо нову добірку з декількох цікавих картин, у яких ви побачите улюбленого актора в найнезвичніших ролях.

Джаред Лето — талановитий не тільки музикант, а й актор. На рахунку у нього десятки чудових картин, але часто Лето асоціюють перш за все з такими фільмами як "Пан Ніхто" і "Реквіємі за мрією", але, повірте, окрім них у творчій скарбничці Джареда ще дуже багато хороших робіт, які гідні вашої уваги.

"Розділ 27"

Розповідається у фільмі про те, як 8 грудня 1980 року психічно неврівноважений Марк Чепман застрелив ідола мільйонів — Джона Леннона в Нью-Йорку, а також про останні години життя музиканта та вбивці. Щоб зіграти в цьому фільмі, Лето кардинально змінив зовнішність.

"Аутсайдер"

Американський солдат Нік Ловелл після війни залишився в Японії і потрапив до місцевої в'язниці, де рятує життя сина японського мафіозі і допомагає йому втекти. Щоб віддячити, рятівник сина кримінальний авторитет пропонує головному герою вступити до якудза. Так Нік стає одним із найжорстокіших найманих вбивць.

"Той, хто біжить по лезу 2049"

Фільм заснований на романі Філіпа К. Діка "Чи мріють андроїди про електроовець?" і є продовженням фільму 1982 року. У фільмі нам показано недалеке майбутнє, де світ населений людьми і реплікантами, створеними виконувати найважчу роботу. Головний герой фільму випадково дізнається секретну інформацію, яка ставить під загрозу існування всього людства.

"Дрібниці"

Нестандартний кримінальний трилер знятий в стилі неонуар і розповідає про події 1990 року. У центрі сюжету заступник окружного шерифа Джо Дікон на прізвисько Дікі, якого відправляють з дрібним дорученням до Лос-Анджелеса. Раніше тут він працював детективом і одна його справа так і залишилася нерозкритою. Події минулого починають повторюватися і Дікі вирішує довести розслідування до кінця.

"Далласький клуб покупців"

Ще один фільм, у якому Лето впізнати буде важко, але за гру в цій картині він отримав "Оскар". Фільм розповідає реальну історію Рона Вудруфа, техаського електрика, у якого 1985 року виявили СНІД. У той час хвороба була мало вивченою і лікарі поставили Рону невтішний прогноз. Але він зумів продовжити своє життя, вживавши експериментальні ліки, а потім налагодив підпільний бізнес із продажу їх іншим хворим.

Читайте також: Що подивитися: 5 нових фільмів гідних вашої уваги

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Що подивитися
Наступна публікація