Facebook наздоганяє YouTube за популярністю відеоконтенту

Facebook обігнала відеосервіси компанії Yahoo. Перше місце з великим відривом, як і раніше, утримує відеохостинг YouTube.

Соціальна мережа Facebook обігнала відеосервіси компанії Yahoo і стала другим за популярністю сайтом у США, які розміщують відеоконтент.

Згідно з дослідженням comScore, проведеним за серпень цього року, перше місце з великим відривом, як і раніше, утримує відеохостинг YouTube, що належить корпорації Google.

За серпень 2010 онлайнове відео подивилися 178 мільйонів інтернет-користувачів у США. При цьому кожен з них витратив на відеоролики в середньому 14 годин.

Згідно з доповіддю, відео на YouTube подивилися 146 300 000 унікальних користувачів, а Facebook і Yahoo - 58,7 і 53900 тисяч відповідно.

У дослідженні відзначається, що в серпні 2010 року американці подивилися понад 3,8 мільярда рекламних відеороликів в Інтернеті (в порівнянні з 3,6 млрд у липні).

Іншими словами, онлайнову відеорекламу побачили (в середньому 28 разів за місяць) 45% всього населення США. Середня тривалість "звичайного" відеоролика склала майже 5 хвилин, а рекламного - півхвилини.

Читайте також:

Дівчинка запросила на день народження через Facebook 21 тисячу гостей

Гра в фермера поцупила паролі у 3 тис. користувачів Facebook

YouTube відкрив галерею роликів з циклу "Життя за один день"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: