Донька Шойгу терміново покинула Росію: у чому причина

Ксенія Шойгу разом із чоловіком вилетіла до Дубаю.

Ксенія Шойгу та її чоловік Олексій Столяров терміново покинули Росію під час маршу Пригожина на Москву

Ксенія Шойгу та її чоловік Олексій Столяров терміново покинули Росію під час маршу Пригожина на Москву / © instagram.com/ksenia_shoigu

У суботу, 24 червня, на тлі паніки в російській столиці у зв’язку із маршем на Москву найманців ПВК “Вагнер” на чолі з Євгеном Пригожиним територію РФ терміново покинула донька міністра оборони держави-агресорки Сергія Шойгу.

Про це повідомляє Telegram-канал Brief.

У повідомленні йдеться, що Ксенія Шойгу вирушила до Дубаю разом зі своїм чоловіком Олексієм Столяровим. Причиною термінової поїздки називають “робочий візит”.

Раніше ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин закликав знайти і привести до нього зятя міністра оборони Сергія Шойгу Олексій Столярова за нібито підтримку противників війни в Україні. 

Зокрема, Столяров вподобав у забороненій на у Росії соціальній мережі Instagram антивоєнний пост. А також назвав росіян, які підтримують війну РФ проти України, "Z-бидлом".

ПВК "Вагнер" на чолі зі своїм ватажком Євгеном Пригожиним захоплює міста в Росії та йде на Москву: ТСН.ua веде онлайн-трансляцію подій.

Нагадаємо, конфлікт між ватажком "вагнерівців" Пригожиним та міністром оборони Сергієм Шойгу триває досить давно. Керівник російської ПВК “Вагнер” Євген Пригожин заявив, що звернувся до прокуратури з проханням розслідувати “злочини”, скоєні високопосадовцями російського оборонного відомства до та під час військової кампанії Москви в Україні.

Тим часом міністр оборони РФ Сергій Шойгу наказав підписати до 1 липня контракт з армією РФ усім "добровольчим загонам". Зокрема, це стосується і "вагнерівців".

Читайте також:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie