Ізраїль схвалив четверте COVID-щеплення для медпрацівників і людей від 60 років

Ізраїль схвалив четверте COVID-щеплення для медпрацівників і людей від 60 років

Фото: Associated Press

Згідно з новим прогнозом, найближчими днями середня добова кількість випадків коронавірусу в Ізраїлі сягне 50 тисяч.

В Ізраїлі схвалили щеплення медпрацівників і людей від 60 років четвертою дозою вакцини проти COVID-19, розробленої американською фармкомпанією Pfizer у співпраці з німецькою корпорацією BioNTech.

Відповідну заяву в неділю, 2 січня, озвучив ізраїльський прем'єр-міністр Нафталі Бенет, повідомляє The Jerusalem Post.

"Рішення ухвалили, ґрунтуючись на найкращих професійних міркуваннях та після консультації Міністерства охорони здоров'я із експертами", - наголосив очільник ізраїльського уряду. 

За його словами, для отримання четвертої дози необхідно, щоб від попереднього щеплення проти коронавірусу минуло щонайменше шість місяців.

Бенет також озвучив прогноз, згідно з яким найближчими днями середня добова кількість випадків захворювання на коронавірус в Ізраїлі може сягнути 50 тисяч, що приблизно вп'ятеро більше, ніж у попередні періоди.

У виданні зазначають, що Комітет з реагування на пандемію раніше рекомендував розпочати новий етап ревакцинації від 21 грудня, однак очільник МОЗ країни Нахман Еш вирішив відтермінувати це рішення.

Досі отримати четверту дозу в Ізраїлі могли лише пацієнти з ослабленим імунітетом і мешканці будинків для людей похилого віку. 

Минулого тижня в Ізраїлі зареєстрували майже 27 тисяч випадків зараження COVID-19, що на 200% більше, ніж тижнем раніше. 31 грудня, зокрема, позитивні результати тестів на коронавірус отримали 5,5 тис. людей, що втричі більше, ніж 24 грудня.

Читайте також: 

Ізраїль першим у світі почав щеплення громадян четвертою дозою | Новини світу

Ізраїль першим у світі почав щеплення громадян четвертою дозою | Новини світу

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація