Компанія Merck заявила про ефективність своїх таблеток проти "Омікрону"

Дата публікації
Перегляди
2543
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Компанія Merck заявила про ефективність своїх таблеток проти "Омікрону"

Фото: Associated Press

Раніше пігулки продемонстрували ефективність у 30% у зниженні тяжкого коронавірусу та смерті.

Таблетки "Молнупіравір" проти COVID-19 компанії Merck можуть бути ефективні проти "Омікрон"-штаму та інших варіантів коронавірусу.

Про це заявили у Merck, повідомляє Reuters.

"Ми впевнені, що ці пігулки будуть ефективними проти "Омікрону". Цей механізм на молекулярному рівні буде діяти проти "Омікрону" і, наскільки ми знаємо, проти будь-якого іншого варіанту, що може з‘явитися", - сказав очільник компанії Merck Research Laboratories Дін Лі на конференції з охорони здоров’я.

Зазначається, що точних даних щодо дії препарату "Молнупіравір" проти "Омікрону" наразі немає. Згідно з дослідженням, яке проводилося на 1 433 пацієнтах у листопаді, пігулки продемонстрували ефективність у 30% у зниженні ймовірності госпіталізації та смерті. Reuters вказує, що попередні дослідження показували ефективність у 50%.

Ці таблетки отримали дозвіл від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) минулого місяця, а також у низці інших країн, таких як Велика Британія, Японія та Індія.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
2543
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація