Парламент Британії відкинув поправку про відтермінування Brexit для проведення нового референдуму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Канцелярія прем'єрки країни виступає проти цієї та інших поправок.

Парламент Великої Британії відхилив поправку про відтермінування дати Brexit за умови проведення повторного референдуму з приводу членства країни в ЄС.

Проти поправки висловилися 334 депутати, підтримали цю пропозицію 85 осіб, пише у четвер, 14 березня пише BBC.

Поправка була внесена до пропозиції уряду про відтермінування Brexit, голосування по якій має відбутися трохи пізніше в четвер.

Раніше канцелярія прем'єр-міністра Терези Мей вже попередила, що виступає проти цієї та інших трьох внесених поправок, і, в разі ухвалення хоча б однієї з них, відкине власну пропозицію перенести Brexit з запланованої дати 29 березня на більш пізній термін.

Нагадаємо, парламент Британії проголосував проти реалізації Brexit без угоди. Напередодні парламентарі також не підтримали новий варіант угоди щодо виходу країни з Євросоюзу.

Парламент Великої Британії 15 січня провалив голосування за затвердження угоди про вихід країни з Європейського союзу. Наступного дня депутати також не змогли набрати необхідних голосів для оголошення вотуму недовіри уряду Терези Мей. 

сценарії розвитку brexit
ТСН.ua

Зауважимо, офіційний вихід Британії зі складу Євросоюзу заплановано на кінець березня 2019 року. Після цього між Лондоном і Брюсселем протягом 21 місяця діятиме перехідний період, в ході якого британська сторона не зможе брати участь у прийнятті рішень, але продовжить дотримуватися правил Євросоюзу, сплачувати внески в бюджет і визнавати рішення суду ЄС. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції