Президентом ПАРЄ став проросійський представник від Нідерландів, "агент Кремля"

Президентом ПАРЄ став проросійський представник від Нідерландів, "агент Кремля"

Дата публікації
Перегляди
1380
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Президентом ПАРЄ став проросійський представник від Нідерландів, "агент Кремля"

Фото: Associated Press

Сесія ПАРЄ у Франції триватиме до 28 січня.

У понеділок, 24 січня, у Страсбурзі стартує зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи. Президентом ПАРЄ обрали проросійського представника від Нідерландів Тіні Кокса.

Про це йдеться на сайті ПАРЄ.

Зазначається, за Кокса віддали голоси 164 делегати. Його опонент - керівниця постійної делегації Верховної Ради Марія Мезенцева - отримала вдвічі менше голосів - 80.

Що відомо про Тіні Кокса

Тіні Кокс – нідерландський парламентар, лідер групи крайньолівих, куди входять європейські комуністи та подібні політичні сили. Член Парламентської асамблеї Ради Європи від 22 січня 2007 року. Голова Об’єднаної європейської групи лівих Парламентської асамблеї Ради Європи від 2007 року.

Деякі ЗМІ вважають його відкритим агентом Кремля та найефективнішим лобістом інтересів РФ у Асамблеї. Саме він був ініціатором повернення делегації Росії до асамблеї 2019 року. На початку агресії РФ він заявляв, що мешканці Донеччини нібито "дивляться на Росію як на альтернативу" через "внутрішні проблеми України".

Нагадаємо, у Страсбурзі стартувала зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи, яка триватиме до 28 січня. До слова, через агресію Кремля делегації знову порушать питання про оскарження повноважень росіян в ПАРЄ.

Читайте також:

.Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація