Туреччина розпочинає щеплення третьою дозою COVID-вакцини Pfizer

Дата публікації
Перегляди
2492
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Туреччина розпочинає щеплення третьою дозою COVID-вакцини Pfizer

Фото: Associated Press

"Літні громадяни і майбутні матері не повинні забувати про свої щеплення", - наголосив очільник МОЗ Туреччини.

У Туреччині від четверга, 4 листопада, громадян розпочнуть щеплювати третьою дозою вакцини від COVID-19, розробленої американською компанією Pfizer у співпраці з німецькою BioNTech.

Про це із посиланням на відповідну заяву турецького міністра охорони здоров'я Фахреттіна Коджи повідомляє Anadolu Agency.

Зазначається, що першими додаткове щеплення отримають люди похилого віку, повнолітні пацієнти з хронічними захворюваннями, медичні працівники, а також усі співробітники, які перебувають у групі ризику.

Окрім того, для щеплення бустерною дозою вакцини від коронавірусу від моменту повної вакцинації повинно пройти шість місяців.

"Наші літні громадяни і майбутні матері не повинні забувати про свої щеплення", - наголосив Коджа. Він також вказав, що наразі у Туреччині двома дозами щеплено 59% населення.

"Цей показник повинен перевищити 70%, щоб досягти колективного імунітету", - додав очільник Міністерства охорони здоров'я країни.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Читайте також: 

Коронавірус в Україні: Ляшко заявив, що третьої підсилювальної дози вакцини вистачить на всіх

Коронавірус в Україні: Ляшко заявив, що третьої підсилювальної дози вакцини вистачить на всіх
Наступна публікація