У ПАР зникли брати з біткоїнами на 3,6 млрд доларів 

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У ПАР зникли брати з біткоїнами на 3,6 млрд доларів 

pixabay.com

За даними ЗМІ, це може бути найбільша криптоафера у світі.

Два брати, які заснували криптовалютну інвестиційну компанію Africrypt в ПАР, зникли. А разом з ними - 69 тисяч користувачів платформи на суму 3,6 млрд доларів.

Про це повідомив Bloomberg.

У квітні старший з братів і голова компанії Амір Каджі заявив, що компанію зламали. Він попросив клієнтів не звертатися до юристів і влади. Мовляв, це сповільнить процес повернення втрачених коштів.

Однак інвестори звернулися в юридичну фірму Hanekom Attorneys. За інформацією юристів, співробітники компанії втратили доступ до програмно-апаратної платформи за тиждень до передбачуваної атаки.

Hanekom Attorneys не вдалося з'ясувати, де перебувають брати. Юристи встановили, що біткоїни з рахунків Africrypt в ПАР вивели і провели через великі Майнінг-пули, після чого криптовалюту стало неможливо відстежити.

Брати Каджі запустили Africrypt у 2019 році.

На піку вартості зниклі біткоїни оцінювалися більше ніж в 4 млрд доларів, пише Bloomberg. Це може бути найбільшою сумою криптовалютного шахрайства в доларах.

У минулому році в Південній Африці зазнав краху криптовалютний трейдер Mirror Trading International: тоді інвестори втратили 1,2 млрд доларів. 

Як повідомлялося, хакерська група DarkSide отримала 90 мільйонів доларів викупу в біткоїнах з 47 криптогаманців.

Біткоїн — це криптовалюта, яка була створена у 2009 році. На відміну від розрахунків через банки, бітоїнами можна рохраховуватись в Інтернеті без будь-яких посередників.

У світі все більше набирає популярність криптовалюта Біткоїн

У світі все більше набирає популярність криптовалюта Біткоїн
Наступна публікація