Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Італії кількість хворих на коронавірус перевищила 300

В Італії кількість хворих на коронавірус перевищила 300

Протягом дня зафіксовано десятки нових випадків.

Кількість підтверджених випадків зараження людей коронавірусом в Італії сягнула 316. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на італійське телебачення.

Станом на вечір вівторка, 25 лютого, найскладніша ситуація спостерігається в Ломбардії – там зафіксовано 240 випадків. Шість людей померли в цьому регіоні від нової недуги.

У Венето підтверджено діагноз у 42 хворих. Регіон втратив одну людину через коронавірус.

Коронавірус в Італії
ТСН.ua

Орім того, інфекцію діагностували в Емілії-Романії, П'ємонті, Лаціо, Трентіно-Альто-Адідже, в Лігурії і на Сицилії. Лікарі перевіряють інформацію про наявність випадків зараження в Тоскані.

Плейлист 166 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції