На гривню чекає знецінення: мольфар ошелешив пророцтвом

На гривню чекає знецінення: мольфар ошелешив пророцтвом

Гривні / Фото: УНІАН

Також за передбаченням провидця щодо війни, то вже листопаді сторони сядуть за стіл переговорів і підпишуть кілька угод.

Карпатський мольфар Леонід напророкував майбутнє України у найближчі роки.

Про це йдеться у відео на Youtube-каналі "Український молитовник".

Зокрема, мольфар віщує знецінення гривні, однак є надія на отримання фінансової допомоги від західних держав. Міжнародна допомога Україні триватиме до 2027 року. Поступово наставатиме стабільність, і почнеться відновлення економіки.

За передбаченням Леоніда щодо війни, то вже листопаді сторони сядуть за стіл переговорів, за результатами яких будуть підписані кілька угод. Зокрема, йдеться про домовленості про скорочення інтенсивності обстрілів і зменшення кількості військової техніки на кордонах. Відтак небезпека поступово спадатиме.

Провидець також віщує, що на Саміті миру у Швейцарії будуть підняті важливі питання. Партнери України торгуватимуться, зокрема, щодо територій. А Росія хоче зірвати ці перемовини.

Після завершення Саміту миру мольфар пророкує новий обмін полоненими.

Він також вказав, що замахи на життя російських політиків і диверсії послаблять ситуацію в РФ.

Провидець запевнив, що Україна постане на порозі мирного майбутнього.

"Попри всі труднощі, ЗСУ досягнуть перемоги, українці будуватимуть майбутнє на основі миру і єдності та справедливості. 2025 рік – ключовий у пророцтві", – йдеться у відео.

До слова, відомий астролог Влад Росс заявив, що після дзеркальної дати – 6 червня 2024 року – Україну схилятимуть до перемир'я. Червень буде сприятливим для держави, особливо в аспекті переговорів.

Зауважимо, що астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація