Пара віддала людям $24 мільйони та речі і пішла жити до монастиря – відео

Пара віддала людям $24 мільйони та речі і пішла жити до монастиря – відео

Пара віддала людям $24 мільйони та речі і пішла жити до монастиря – відео

Пара / Фото: Unsplash

Тепер подружжя покладатиметься лише на щедрість інших людей.

Заможне подружжя з індійського штату Гуджарат вирішило пожертвувати весь свій статок у 24 мільйони доларів на благодійність і стати джайністськими монахами, покладаючись на щедрість інших людей у виживанні.

Про це повідомляє Oddity Central.

Бхавеш Бхандарі та його дружина заробили свої статки у прибутковому будівельному бізнесі. Як і більшість інших мільйонерів, вони насолоджувалися розкішним життям з маєтками, дорогими автомобілями і практично всім, чого лише душа забажає. Але нещодавно вони вирішили відмовитися від усього цього, щоб стати монахами, натхненні своїми двома дітьми – 16-річним сином і 19-річною дочкою, які обрали той самий шлях 2022 року.

22 квітня можновладці відречуться від усього, розірвуть зв'язки зі своїми сім'ями і вирушать у босоногу подорож Індією, виживаючи лише на милостиню.

Подружжя Бхандарі вже склало обітницю зречення, щоб присвятити себе "Сайям Джівану", або життю у стриманості. Вони почали роздавати свої статки в лютому, коли взяли участь у чотирикілометровій ході, під час якої роздавали будь-що – від грошей до мобільних телефонів і навіть кондиціонерів. В оточенні близько 35 осіб подружжя роздавало пожертви з колісниці.

Після офіційного прийняття аскетичного способу життя Бхавеш і його дружина отримають два білі вбрання, миску для милостині і "раджохаран" – білий віник, яким джайністські монахи очищають місце перед тим, як сісти, і який є знаковим символом їхнього ненасильницького способу життя.

Такі рішення, що змінюють життя, не рідкість в Індії. 2017 року подружжя з Мадх'я-Прадеш пожертвувало свої гроші і залишило трирічну доньку, щоб стати монахами. Минулого року мультимільйонер-торговець діамантами та його дружина стали джайністськими аскетами, через п'ять років після того, як їхній названий син зробив те саме.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація