Коронавірусом інфікувалися 20 українців за кордоном - МОЗ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У МОЗ повідомили, що за кордоном на коронавірус захворіло 20 українців, шестеро видужали.

Новою коронавірусною інфекцією заразилися 20 українців, які перебувають за кордоном.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я під час брифінгу. 

Зазначається, що за кордоном на карантині перебуває 160 українських громадян. 

Побороти коронавірус вдалося шістьом українцям. "Вони одужали та повернулись до звичайного життя", - заявили в МОЗ.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео У Мюнхені одужує український дипломат, який перехворів на нову коронавірусну інфекцію

Український дипломат у Мюнхені Дмитро Шевеченко повідомив, що вже дома і здоров'я його покращується. Він хворів тяжко, навіть лежав у реанімації, хоча сам дипломат не належить до групи ризику, йому 36.  Більше про коронавірус

У Мюнхені одужує український дипломат, який перехворів на нову коронавірусну інфекцію

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції