Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарі оглянули Сенцова в колонії та зібралися на консиліум

Медики надали рекомендації щодо подальшої підтримки голодувальника.

Федеральна служба виконання покарань РФ прозвітувала про медичний огляд українського політв’язня Олега Сенцова, котрий оголосив голодування в неволі. За офіційними даними, консиліум лікарів відбувся 8 червня, повідомляє УНІАН.

Тюремники інформують про "низку клініко-інструментальних досліджень", проведених над бранцем, а також надані "рекомендації щодо подальшого ведення пацієнта". Медичний нагляд за Сенцовим названо "динамічним", але конкретніше про стан здоров’я українця та висновки лікарів не повідомляється.

Олег Сенцов оголосив голодування 14 травня з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, яких утримують у РФ. 28 травня з'явилася інформація про те, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. 6 червня адвокат Ольга Дінзе заявила про те, що режисер готовий померти і буде відмовлятися від примусового годування. За її словами, Сенцов перебуває на межі і стан його здоров'я стрімко погіршується. Російські тюремники дали зрозуміти, що після 30-ї доби голодування можуть вдатися до примусових заходів щодо Сенцова.

ВідеоАскольд Куров розповів про візит до колонії, де утримують Олега Сенцова

Олег Сенцов звернувся до країн "Великої сімки" зі сподіванням, що представники іноземних держав зможуть допомогти багатьом політв'язням. Сам він з кожним днем голодування помітно слабшає. Про це ТСН розповів режисер Аскольд Куров, який днями бачився із ув'язненим, а сьогодні приїхав до Києва.

Аскольд Куров розповів про візит до колонії, де утримують Олега Сенцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції