Підозрюють сказ: у Житомирській області померла 25-річна жінка

Підозрюють сказ: у Житомирській області померла 25-річна жінка

Фото: pixabay.com

У Бердичівській міській лікарні Житомирської області померла 25-річна жінка.

Попередньо лікарі встановили діагноз – підозра на сказ, але остаточний висновок буде після отримання результату лабораторного аналізу.

Про це "Суспільне" розповів головний лікар Бердичівської центральної міської лікарні Анатолій Сова.

За словами Анатолія Сови, 18 серпня після обіду машиною швидкої допомоги жінку доправили до інфекційного відділення лікарні з підозрою на коронавірус – у пацієнтки була висока температура. Жінка перебувала під спостереженням, і після того, як за кілька годин в неї розпочалися інші клінічні прояви, її перевели до реанімаційного відділення.

"У пацієнтки з’явилися клінічні ознаки – акрофобія, тобто жінка боялася будь-якого потоку повітря, значне слиновиділення, водобоязнь. Тобто це класичні клінічні ознаки, але офіційний діагноз буде після того, як ми зробимо розтин і матеріали передамо на вірусологічну лабораторію до Житомира", – сказав Анатолій Сова.

Головний лікар розповів, що зі слів чоловіка померлої, ще в червні місяці під час відпочинку на водоймі жінку за руку вкусив собака. За медичною допомогою вона не зверталася. Перші прояви хвороби у вигляді високої температури з’явилися 17 серпня.

Результати аналізу, за яким буде остаточно встановлений діагноз, орієнтовно будуть в

Загалом про померлу жінку відомо, що вона проживала з чоловіком та двома дітьми в одному з будинків на території дачного масиву Бердичівського району. Родина переїхала до Житомирської області після початку повномасштабних військових дій з південних районів України.

Нагадуємо, що ліків проти сказу не існує, у хвороби 100% летальність, єдиний шанс попередити хворобу після укусу інфікованої тварини – екстрено вакцинуватись та ввести імуноглобулін проти сказу.

Всесвітній день боротьби проти сказу: як з хворобою борються в Україні

Всесвітній день боротьби проти сказу: як з хворобою борються в Україні

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація