Шмигаль назвав мінімальну вартість гектару землі

Шмигаль назвав мінімальну вартість гектару землі

УНІАН

За словами прем'єра, наразі вартість менша за попередні прогнози уряду.

За більш ніж два тижні роботи ринку землі в Україні сформувалася її середня мінімальна ціна - близько тисячі доларів за гектар.

Про це під час Години запитань до уряду в Верховній Раді сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Мінімальна ціна, по якій можна виставляти землю на продаж, – по кожній області вона відрізняється, але в середньому – це близько однієї тисячі доларів за гектар", – сказав очільник Кабміну.

Раніше міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко зазначив, що вартість сільськогосподарської землі в Україні – близько 50 тис. гривень за гектар.

Нагадаємо, від 1 липня в Україні припинив дію мораторій на продаж сільськогосподарських земель, що діяв від 2002 року, і відкрився ринок землі. Відтепер українці можуть вільно купувати та продавати землю сільськогосподарського призначення. 

Впродовж останніх двох років Верховна Рада ухвалила низку законів, які встановили нові правила та обмеження для усіх його учасників – власників та орендарів землі, потенційних покупців, підприємств аграрного сектору. Пояснення, як купити та як продати землю сільськогосподарського призначенн, читайте у нашому матеріалі.

Стартові ціни на купівлю української землі

Стартові ціни на купівлю української землі
Наступна публікація