У ЦНАПі повідомили, чи оформлюють відстрочку від мобілізації

У ЦНАПі повідомили, чи оформлюють відстрочку від мобілізації

ЦНАП. / Фото: photo.unian.net/Агєєв Андрій

Прийняти уточнені дані може і ЦНАП, натомість оформити відстрочку — лише ТЦК.

У Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) чоловіки не зможуть оформити відстрочку від мобілізації.

Про це заявила директорка Департаменту надання адміністративних послуг КМДА Наталя Шамрай в інтерв'ю "РБК-Україна".

За її словами, до повноважень центрів належить внесення або оновлення певних даних про військовозобов’язаних.  Саме тому, аби оформити відстрочку від мобілізації, треба звертатися вже до територіальних центрів комплектування.

"Коли людина оновила дані, то побачила відображення відомостей про неї, і ця інформація може бути неповною. Наприклад, є бронювання, але дані про це відсутні. То відділ кадрів, який його бронював, під час наступного звіряння за документами в ТЦК звертає увагу на це. Така інформація вноситься, а за день-два вона відобразиться в системі", — каже Шамрай.

Разом з тим чиновниця зауважила, що витяг після оновлення даних, який видають в ЦНАПах, і код з ТЦК — це рівнозначні документи.

Нагадаємо, військовозобов'язані можуть оновити свої дані у ТЦК, застосунку Резерв+ та ЦНАПах. Приймання у співробітника ЦНАПу триває 7-10 хвилин. Потім потрібно зачекати ще деякий час, поки дані оновляться. Після оновлення даних видадуть витяг у роздрукованому вигляді та/або на електронну пошту.

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мобілізація в Україні 2024
Наступна публікація