У Києві суд скасував арешт частини майна родини Гринкевичів

У Києві суд скасував арешт частини майна родини Гринкевичів

Ігор і Роман Гринкевичі / Фото: ТСН.ua

Шевченківський райсуд Києва вирішив, що подальше збереження арешту майна "не виправдовується потребами досудового розслідування", і скасував його.

Шевченківський районний суд міста Києва скасував арешт майна, накладений раніше на будівлю, приміщення та земельну ділянку, які належать ТОВ "ВТ Девелопмент", що входить до орбіти скандального львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Зараз власником "ВТ Девелопмент" через ТОВ "Ясниський край" є львів’янин Максим Станкевич. Проте ще влітку 2023 року бенефіціаром компанії була зазначена Світлана Гринкевич, дружина Ігоря Гринкевича, якого затримали наприкінці грудня під час спроби дати 500 тис. дол. хабара працівникові ДБР. Він також є підозрюваним у справі щодо махінацій із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ.

22 січня 2024 року Печерський районний суд міста Києва арештував майно "ВТ Девелопмент" у Львові, а саме:

  • будівлю площею 3100 м² на вул. Героїв УПА, 72 у Львові,
  • нежитлові приміщення холодильника-розподілювача на вул. Апостола Д., 14 площею майже 1760 м²,
  • земельну ділянку площею 0,15 га на вул. Героїв УПА.

Арешт на майно "ВТ Девелопмент" наклали в рамках досудового розслідування щодо контрактів Міноборони з ТОВ "Трейд лайнс рітейл" (власник Роман Гринкевич) і ТОВ "БК Сітіград" (власник Володимир Вдов’як).

Адвокат "ВТ Девелопмент" заявив у суді, що компанія не пов`язана "з фактами укладення та виконання договорів, які є предметом досудового розслідування". Крім того, суд встановив, що слідчі не надали доказів протиправної діяльності компанії, вона не є стороною договорів, які розслідують, а майно придбала задовго до їх укладення.

Тому суд вирішив, що подальше збереження арешту майна "не виправдовується потребами досудового розслідування", і скасував його.

Це одне з трьох відомих кримінальних проваджень щодо Ігоря Гринкевича. В основній справі щодо постачання неякісного одягу для військових підозрюваними є Ігор Гринкевич із сином Романом та ще троє людей. Наразі терміни досудового розслідування продовжили до 17 липня цього року, у справі хабара – до кінця червня.

Нагадаємо, Печерський суд Києва продовжив запобіжний захід Роману Гринкевичу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 393 мільйони гривень.

Читайте провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Наступна публікація