Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна відправляє до Польщі ще два потяги, аби евакуювати українців

"Інтерсіті+" відправляться до Перемишля 21 березня.

Укрзалізниця відправляє з Києва до Пшемишля два додаткових потяги "Інтерсіті+", які відправляться у суботу, 21 березня.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури.

Ці потяги евакуюватимуть громадян України із Польщі, які через карантин не мають іншого способу дістатись дому.

Поїзд № 705/706 – 716/715 відправиться з українцями із польського Пшемишля 21 березня о 13:10 та прибуде до Києва о 22:17.

Поїзд №715/716 – 706/705 відправиться із Пшемишля 21 березня о 15:50, прибуде до Києва о 00:46 22 березня.

Квитки можна придбати тільки через онлайн-систему booking.uz.gov.ua. З Києва у Пшемишль поїзди вирушать без пасажирів.

Сьогодні, 20 березня, "Укрзалізниця" відправила за українцями з Польщі і Чехії цілих чотири потяги. Всі, хто повернувся цими поїздами, погодились на 14-денну ізоляцію.

Відео Тисячі українців повернуться додому з Польщі евакуаційними поїздами

Через пандемію коронавірусу чекають повернення додому тисячі українців. З Німеччини квитки на спецрейси вже придбали сім сотень наших співвітчизників. Раніше в МЗС заявили, громадяни зможуть купляти їх за пільговими цінами. У Чехії та Польщі попросили про евакуацію майже 6 тисяч наших громадян. З Чехії, зокрема, шість з половиною сотень людей вже  придбали квитки на додаткові авіарейси. Ще 800 українців, за даними посольства, збираються дістатися до України залізницею через польський Перемишль. Більше про коронавірус в Україні

Тисячі українців повернуться додому з Польщі евакуаційними поїздами

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції