З чим не можна пити каву: не всі про це знають

Дата публікації
Перегляди
244к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З чим не можна пити каву: не всі про це знають

З чим не можна пити каву

Кава - улюблений напій мільйонів, з неї, зазвичай, починається ранок, нею завершується сніданок. Але далеко не усі продукти можна поєднувати з кавою. Вживання напою після їжі впливає на засвоювання організмом деяких мінералів та вітамінів. У разі їх дефіциту краще не вживати такі продукти разом з кавою.

З чим не можна пити каву та чому

Каву не можна пити з продуктами, які містять кальцій

Потрібно уникати поєднання кави з молочними продуктами. Насамперед це стосується літніх людей. З кожною чашкою кави виводиться 2-3 мг кальцію, добова норма 1 тисяча мг кальцію. Тому, щоб знизити ризик переломів кісток, і рекомендується випивати на день не більше 3 чашок кави. А якщо хочеться з'їсти на сніданок сирників, краще зачекати годину.

Але кава без кофеїну не впливає на засвоєння кальцію.

Цинк погано засвоюється після кави 

Якщо продуктам, що містять кальцій не шкодить кава без кофеїну, то її  любителям так само як любителям звичайної кави  краще не пити її разом з продуктами, що містять цинк через те, що цинк в такому разі може не засвоїтись організмом. Тому краще не пити каву після вживання червоного м'яса, птаха, устриць, бобів та гороху.

Каву краще не пити з продуктами, які містять рослинні джерела заліза

Особливо це стосується веганів та вегетаріанців. Рослинні продукти містять негемове залізо, яке є основним джерелом такого заліза саме для веганів. Поліфеноли, сполуки, що є у каві, зв'язуються з негемовим залізом і зменшують його засвоєння. Тому потрібно уникати вживання кави з такими залізовмісними продуктами, як горох, боби. сочевиця, нут, соєві продукти.

Не пийте каву, коли приймаєте вітаміни

Кофеїн негативно впливає на засвоєння вітамінів, тому не рекомендується вживати каву в один приймання з вітамінними та мінералами. Між чашкою кави та приймання вітамінів чи мінералів повинен бути інтервал не менш як годину.

Не пийте кави разом з алкоголем

Енергія, яку надає чашка кави після алкоголю, може ввести в оману, людина недооцінить інтоксикацію, яка настає внаслідок приймання алкоголю. Крім того, суміш кави з алкоголем перевантажує печінку.

Читайте також:

Як зробити пральний порошок для прання вдома: рецепти з простих компонентів

 Як позбутися засмічення в ванній чи на кухні за 15 хвилин: 5 простих рішень

 Як позбутися мурах у будинку чи квартирі, на городі назавжди: перевірені способи

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
244к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація