"Кухар Путіна" завербував на війну проти України маніяка-канібала

Дата публікації
Перегляди
17к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
"Кухар Путіна" завербував на війну проти України маніяка-канібала

Наближений до Кремля російський бізнесмен, а також негласний очільник ПВК "Вагнера" Євген Пригожин завербував на війну проти України вже близько 10 тисяч ув'язнених, серед них - маніяк-канібал.

Росіянин відбував покарання в одній із в'язниць у місті Саратов.

Про це розповіла правозахисниця і голова Фонду "Русь сидящая" Ольга Романова.

Вона також повідомила, що засновник "Вагнера" пропонує воювати проти України злочинцям, які грабували, вбивали і ґвалтували людей.

"Беруть всі статті, але надають перевагу, про це Пригожин вже говорив, вбивцям і тим, хто займався розбоєм і грабунком. Теж добре беруть тих, хто потрапив до в'язниці за завдавання тяжких тілесних ушкоджень. І ось зараз стали брати вже людей, які засуджені за зґвалтування, але їх до окремого загону. Ми знаємо дві історії із Саратовських зон, з жахливих абсолютно зон, там одна є дуже спеціальна. Звідти взяли маніяка, у якого, так би мовити, в портфоліо канібалізм. Він теж поїхав на війну", - зауважила вона.

Романова звернула увагу, що Пригожин вербує ув'язнених не по всій Росії, а тільки в деяких її регіонах. А також те, що ув'язнені погоджуються йти на війну не заради грошей, а просто через те, що хочуть вибратися з в'язниці.

"Найпівнічніша частина — Комі, Сиктивкар, найпівденніша — Адигея, найсхідніша —Татарстан, найзахідніша — Псковська і Смоленська області. Вони чомусь не йдуть східніше Татарстану", - стверджує вона.

Нагадаємо, нещодавно у соціальних мережах з'явилося відео, на якому наближений до Кремля російський бізнесмен, а також негласний очільник ПВК "Вагнера" Євген Пригожин вербує російських ув'язнених в одній із мордовських колоній для війни в Україні.

Повернути зрадників додому: Україна готує документи на екстрадицію найманців "Вагнера"

Повернути зрадників додому: Україна готує документи на екстрадицію найманців "Вагнера"

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація