РФ маніпулює щодо свого літнього наступу: де буде основний удар

РФ маніпулює щодо свого літнього наступу: де буде основний удар

В якому місці насправді атакуватимуть окупанти / Фото: Associated Press

За словами керівника ЦПД, росіяни "промацують" не лише фронт, але й реакцію населення.

Російська пропаганда навмисно "вкидує" ІПСО про ймовірний "наступ" окупантів на Харків, Херсон, Суми чи Київ.

Для чого ворог це робить і що задумали в Москві, пояснив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО, лейтенант Андрій Коваленко.

"Зараз цивільних взагалі обробляють оцими "іпсохами". Вони промацують не лише фронт, вони промацують реакцію населення на певні речі. Вкидають про Харків, про наступ, про оточення", – сказав Коваленко.

Він нагадав про фейкові повідомлення від ДСНС про "евакуація з Харкова", які виявилися ворожою ІПСО. Схожі фейки закидали для жителів Чернігова, Сум, Києва. На думку керівника ЦПД, такими "вкидами" росіяни хочуть призвести до того, щоб якнайбільше людей виїхало з міст і була паніка.

"І таким чином вони розмивають сприйняття: люди не розуміють, а звідки ж вони наступатимуть. З іншого боку, ось ця залізниця... яку вони тягнуть до Криму, південна і там... вони також створюють певне бачення для наших військових, що вони можуть і там десь накопичити... Але, звісно ж, основний удар, особисто як я бачу, його буде завдано все ж таки – Вугледар, Часів Яр, Краматорськ і Куп'янський напрямок", – підсумував Андрій Коваленко.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський в інтерв'ю CBS заявив, що окупаційна армія Росії готує новий наступ уже в травні-червні. Також він повідомив, що Росія на 1 червня готує додаткову мобілізацію 300 тисяч своїх військовослужбовців.

Раніше військовий експерт розповів, чому окупанти посилили обстріли прикордонних областей.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація