Путін злякався, що Узбекистан попросить РФ про військову допомогу - Жданов

Дата публікації
Перегляди
19к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін злякався, що Узбекистан попросить РФ про військову допомогу - Жданов

Фото: ТСН

Російський диктатор Володимир Путін злякався, що Узбекистан, охоплений масовими протестами, звернеться до Росії за військовою допомогою для їхнього придушення.

За словами військового експерта Олега Жданова, російській армії катастрофічно не вистачає особового складу, тому Путін не може віддати жодного солдата для придушення акцій в Узбекистані.

Про це військовий експерт Олег Жданов розповів в ефірі ТСН 5 липня.

"Справа у тому, що є інформація, що Путін був напружений і боявся, що Узбекистан запросить військової допомоги. Чому? Тому що сьогодні він не може віддати жодного солдата. Він хоче вирішувати питання часткової, але відкритої мобілізації. Тому що не вистачає особистого складу, навіть на поповнення втрат. Але Узбекистан не звернувся до РФ за військової допомогою. І на сьогодні є інформація, що там потрохи протести вщухають і якось вони починають потрохи врегульовувати", - зауважив експерт.

Варто зазначити, в Каракалпакстані (Узбекистан) спалахнули масштабні протести. На вулиці вийшли тисячі жителів міста Нукуса. Приводом для акцій протесту стали поправки до Конституції Узбекистану, які унеможливлюють суверенний статус Каракалпакстану та його право на вихід зі складу країни.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Автор
Тетяна КурпітаТетяна Курпіта
Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація