Астрологічний прогноз на 24 вересня

Астрологічний прогноз на 24 вересня

Credits

Плануючи свій день, ми все частіше звертаємося до підказок зірок, які, як відомо, поганого не порадять.

Які справи планувати? Який одяг і прикраси одягти, щоб пощастило в роботі і коханні? На роботу якої частини організму звернути особливу увагу? Яке число стане щасливим? Чого не можна робити категорично? На всі ці запитання відповідає гороскоп дня.

Нинішня місячна доба має такі характеристики:

Прогноз дня: день важкої космічної енергії, протягом якого, проте, можна виправити навіть найсерйозніші помилки, припущені в минулому. Необхідно дотримуватися обережності в справах і словах — будь-яка дрібниця може стати причиною конфлікту. Фінансові операції краще перенести на інший час.

Символ дня: павук, який тче павутину.

Стихія дня: Вода.

Енергетика дня: день сприятливий для активних дій.

Число дня: 1

Колір дня: колір морської хвилі.

Камені дня: зелений гранат, червоний онікс.  

За яку частину тіла відповідає: шлунково-кишковий тракт.

Хвороби дня: хвороби нинішнього дня причіпливі і тривалі: щоб не валятися в ліжку впродовж тривалого часу, необхідно за перших симптомів звернутися до лікаря. Особливої уваги потребують кишечник, апендикс і сигмоподібна кишка. Можливе також загострення психічних недуг.

Слова дня: робота над помилками.

Геометрична фігура дня: асиметрія.

Шлюб і взаємини дня: укладення шлюбу необхідно перенести на наступний день — великий ризик того, що хтось із молодят передумає одружуватися на порозі РАЦСу.

Містика дня: можна захищати будинок від негативної енергетики, окурюючи його магічними травами (лавр, базилік, ромашка, чортополох) або ладаном.

Табу дня: не рекомендується спілкуватися з людьми, що перебувають під впливом алкоголю і заборонених препаратів, — невідомо, як вони поведуться.

Які люди народжуються цього дня: на світ з'являються замкнуті і нетовариські люди, зате мають гострий розум і потужний інтелект, вмінням логічно мислити і аналізувати будь-які дані. Їм рекомендується вибирати професії, пов'язані з можливістю віддаленої роботи.

Наступна публікація