Гороскоп кохання на червень 2024 року

Гороскоп кохання на червень 2024 року

Гороскоп кохання на червень 2024 року / Фото: Credits

Червень – щасливий місяць для любовних взаємин. Зовнішні чинники та умови сприяють новим знайомствам, романтичним зустрічам, сімейним урочистостям.

Більшу частину місяця планети-добродійника Венера і Юпітер переміщуються за знаком Близнята, створюючи атмосферу легкості та сонячного позитивного настрою. Посилюється потреба у нових емоційних переживаннях, чуттєвих взаєминах. Зв'язки встановлюються завдяки спільним інтересам та веселій вдачі, частіше в поїздках або просто звичайних прогулянках.

17 червня о 09:20 (gmt+3) Венера увійде у знак Рака, найсімейніший знак зодіаку. Легковажність і мінливість змінюються душевною теплотою, добротою, ніжністю та взаємною турботою. У цей період багато людей не тільки бачать красу навколишнього світу, а й самі її творять. Транзит Венери Раком сприятливий для укладання шлюбного союзу та початку спільного проживання.

29 червня о 12:20 (gmt+3) негативна кармічна точка – Чорний Місяць – входить у знак Терези на 9 місяців і від цього дня у сфері взаємин виникатиме більше труднощів. Час спокус, порушення домовленостей, зрад та ошуканств. І треба добре панувати над собою, щоби не піддатися на провокації Чорного Місяця (Ліліт).

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді (Марини Соколової).

ОВЕН

Головні події цього місяця можуть відбуватися у будинку та сім'ї. На порядку денному складні питання, пов'язані з нерухомістю, ремонтом, переїздом. Можливе продовження грандіозного будівництва, завершення масштабного ремонту, придбання будинку, квартири, дачі. Видатків очікується чимало, але вас супроводжує успіх — у результаті ви опинитеся в плюсі. Закохані можуть спрямувати свій запал на облаштування спільного житла, і це лише зміцнить стосунки.

ТЕЛЕЦЬ

У особистому житті вимальовуються великі зміни. Але тут не все так однозначно: частина з вас створить новий союз, решта опиниться перед нерозв'язними проблемами у взаєминах. Самотні люди у червні отримають шанс зустріти цікаву людину, з якою можна залікувати старі душевні рани. Намагайтеся не прив'язуватися і не будувати далекосяжних планів, насолоджуйтесь приємними побаченнями. Для тих, хто планує народження дитини, настає сприятливий період, щоб зайнятися цим питанням.

БЛИЗНЯТА

Перші тижні літа добрі і для особистого життя. Взаємини з родичами, шлюбним чи романтичним партнером, які постраждали в недавньому минулому, значно покращаться. Колишні кохані захочуть возз'єднатися, а подружжя відчує необхідність відвертої розмови. Багато сил забиратимуть діти, яким зараз як ніколи потрібна ваша підтримка. У домі може з'явитися нова побутова техніка, меблі, вам захочеться почати невеликий ремонт та переставляння.

РАК

Можливі нові романтичні знайомства, здатні перерости у серйозні стосунки. Ймовірно, й інше – в компанії давнього друга ви несподівано виявите, що вас пов'язує щось більше. У будь-якому разі готуйтеся до роману, а він обіцяє бути тривалим та пристрасним. А якщо у вас вже є партнер, то цього місяця стосунки обіцяють вийти на новий рівень близькості, гармонії, довіри. У багатьох сім'ях активізуються стосунки із родичами, можливий приїзд рідні здалеку, вирішення питань спадщини.

ЛЕВ

Період має яскраво виражену професійну спрямованість, тож любовна сфера відійде на другий план. Водночас з'являється можливість відряджень та службових романів. Активізуються подорожі, що дасть шанс вирушити у захопливу поїздку з партнером або знайти цікаву людину в цій самій подорожі. Сімейні люди зіткнуться з погіршенням здоров'я когось із рідні та фінансовими труднощами. У сім'ях отримають продовження проблеми з дітьми, і, як завжди, все це відіб'ється у великих витратах.

ДІВА

Розлучені люди можуть опинитися на роздоріжжі через раптове повернення колишнього партнера. На багато пар чекає переїзд до іншої квартири, будинку і навіть міста. Нове знайомство може перевернути все ваше життя. Однак не поспішайте кидатися у вир з головою, цілком імовірно, що це всього лише захоплення. Якщо ви у шлюбі, подумайте, перш ніж наламати дров. Все у ваших руках. Стабільні, дружні пари можуть разом долати проблеми, які, найімовірніше, пов'язані з фінансами.

ТЕРЕЗИ

У цей період ви станете частим гостем дружніх вечірок, а ваші чарівність і привабливість вплинуть на всіх, кого ви зустрінете. Поїздки, прогулянки, виступи на різних заходах, позитивно вплинуть на ваше особисте життя. У багатьох самотніх представників знака можливий розвиток бурхливого роману. Ситуація у закоханих пар має складний вигляд – можливі сварки, які можуть стати хронічними. І це не та ситуація, коли "Хто кого любить, той того й чубить".

СКОРПІОН

Побут забирає багато сил, тож подумайте, як скоротити час на домашні справи. Для цього частіше виходьте у світ, плануйте поїздки на вікенд. У сімейних пар на порядку денному – питання нового житла чи глобального ремонту старого. Подружжя рухається в єдиному напрямку, але є питання, де їх думки розходяться. Найімовірніше, це фінанси. Сімейні люди будуть проводити багато часу з дітьми та партнером. Але не забувайте і про батьків похилого віку!

СТРІЛЕЦЬ

Це час ухвалення складних рішень. Проблемні відносини досягнуть свого апогею і можуть закінчитися розставанням. Період потужної трансформації, який забере все зайве і без болю тут не минеться. Самотні люди можуть розраховувати на нові почуття. Сімейним парам доведеться розриватися між домом та роботою. Ті, хто зараз закоханий, будуть надто емоційними та поспішними у своїх рішеннях. Напади ревнощів та образ можуть сильно зіпсувати романтичний настрій, тому наберіться терпіння і не поспішайте з висновками.

КОЗОРІГ

Сімейним людям не доведеться страждати від нудьги: побутові клопоти та турботи про дітей поглинуть так, що ви забудете про будь-яку романтику. Зате вдасться завершити ремонт, придбати нові предмети інтер'єру, завести домашнього вихованця та відвідати далеких родичів. Можливі проблеми з ріднею на ґрунті конфліктів навколо спадщини. Ті, хто в недавньому минулому розлучився через непорозуміння, зможуть вирішити з коханим усі розбіжності та відновити перерваний зв'язок.

ВОДОЛІЙ

Цього місяця ви знову опинитеся на роздоріжжі. Ви зіткнетеся з гострою нестачею сил і часу для любовного життя. Надмірна зосередженість на роботі похитне почуття у парі. Намагайтеся знайти хвилинку для коханої людини, проведіть вечір за свічками, це допоможе зблизитися ще більше. Ті, хто разом зовсім недовго, дізнаються про неприємну інформацію про свого коханого, тому доведеться ухвалити складне рішення про майбутнє цих взаємин. Можливо, тимчасова пауза принесе полегшення.

РИБИ

Закохані пари чекають на клопіт з приводу житла і закупів для дому. Багато сил забиратимуть проблеми старшого покоління, діти ж потішать своїми успіхами. Ризик конфліктів цього місяця дуже великий, і головне джерело напруженості — ви самі, точніше, ваші страхи. Імовірні різні суперечки, пов'язані з фінансами та нерухомістю. Якісь питання будуть вирішені цього місяця, а інші можуть стати причиною розриву. Новий роман вдало розвивається, але потребує чималих жертв.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація