Бабуся схвалює: Єлизавета II підтримала герцога і герцогиню Сассекських

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні в Сандрінгемі королева Єлизавета II зібрала на нараду принців Чарльза, Вільяма і Гаррі, щоб вирішити запитання, що стосуються подальшої діяльності герцогині Сассекської і принца Гаррі.

Минулого тижня герцогиня Меган і принц Гаррі випустили заяву, в якій повідомили про свій намір скласти з себе повноваження членів королівської сім'ї і стати фінансово незалежними від палацу, чим здивували не тільки британців, але і монарха – королеву Єлизавету II, яка, кажуть, дізналася про це від прес-секретаря Сассексів за десять хвилин до публікації заяви.

Герцогиня Меган и королева Елизавета II_1
Associated Press
Герцогиня Меган і королева Єлизавета II

В кінці минулого тижня, відійшовши від шоку, Її Величність скликала на зустріч співробітників Букінгемського і Кенсінгтонського палаців, а також команду Сассексів і Кларенс-хауса. Монарх доручила протягом короткого терміну придумати нову і прийнятну роль для герцога і герцогині Сассекських, давши зрозуміти, що позбавляти їх титулу і будь-яких привілеїв не збирається.

Королева Елизавета II с принцами Гарри и Уильямом_2
Associated Press
Принци Вільям і Гаррі

Сьогодні в Сандрінгемі на особисту зустріч з Єлизаветою II прибули принци Чарльз, Вільям і Гаррі. Меган була на відеозв'язку з палацом, тому що фізично перебуває зараз в Канаді.

Під час цієї зустрічі було прийнято рішення підтримати принца Гаррі та його дружину герцогиню Сассекську. Офіційний коментар королеви свідчить: "Моя сім'я і я повністю підтримуємо бажання Гаррі і Меган почати нове життя в ролі молодої родини. Хоча ми б, звичайно, хотіли, щоб вони залишалися членами королівської сім'ї. Ми поважаємо і розуміємо їхнє бажання жити більш незалежним життям".

Фотогалерея Герцогиня Сассекська і принц Гаррі відвідали Канада Хаус в Лондоні (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції