Вчені заявили, що натрапили на невідомі сили природи

Вчені заявили, що натрапили на невідомі сили природи

Фото: pixabay.com

Дослідження поки що пропонує нову теорію, яка може змінити наше уявлення про космос.

Результати досліджень структури Всесвіту показало, що він не настільки "грудкуватий", тобто складається не з величезної кількості грудок матерії, як припускають теорії. А це означає, що в космосі існують невідомі науці таємничі сили природи.

Про це пише The Guardian.

Учені провели аналіз даних Телескопа імені Віктора Бланка, який розташований у Чилі, та Південного полярного телескопа, який розташований в Антарктиді. Ці обсерваторії проводили спостереження розподілу матерії у Всесвіті, щоб точніше зрозуміти природу тих сил, які керують еволюцією космосу. Цей неймовірно точний огляд структури Всесвіту показує, що, швидше за все, в космосі існують загадкові сили, які ще невідомі науці.

Дослідники вважають, що якщо їхня теорія підтвердиться, це буде справжнім проривом у науці. А навіть якщо ні, то все одно нові дані допоможуть краще зрозуміти природу загадкових темної матерії та темної енергії.

Раніше астрономи з Університету Макгілла в Канаді та Індійського інституту наук змогли зафіксувати радіосигнал, який виходить від атомів водню в далекій галактиці.

Чому наша Галактика викривляється — Популярна наука

Чому наша Галактика викривляється — Популярна наука

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація