Депутати погодилися працювати у комітетах онлайн

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Засідання комітетів відбуватиметься дистанційно.

Верховна Рада України ухвалила законопроєкт, який передбачає перехід на віддалену форму роботи парламентських комітетів.

За це рішення проголосували 319 депутатів.

За цим рішенням усі плани роботи комітетів та графікі засідань депутати отримуватимуть через спеціальну автоматизовану систему. Самі ж засідання відбуватимуться у форматі відеоконференції. Згода на проведення засідання комітету у режимі відеконференції надається кожним народним депутатом України окремо шляхом надсилання персонального листа на адресу голови комітету.

Голосування на комітетах відбуватиметься шляхом підняття рук, а рахуватиме голоси секретар комітету. Також під час засідання вестиметься протокол та стенограма, а сам процес транслюватиметься онлайн на офіційному сайті парламенту.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Дистанційна Рада: депутати планують проводити пленарні засідання онлайн

Максимально дистанціюватися, але при цьому проводити пленарні засідання хочуть депутати. Два десятки народних обранців, кажуть у фракції "Слуга народу", спробують протестувати можливість віддаленого голосування. Нардепам для роботи в форматі відеозв'язку вже роздали планшети.  Більше про коронавірус в Україні

Дистанційна Рада: депутати планують проводити пленарні засідання онлайн

Залиште свій коментар

Вибір редакції