КНДР різко відкинула пропозицію США щодо діалогу: "Лише забере час"

КНДР різко відкинула пропозицію США щодо діалогу: "Лише забере час"

Associated Press

У Північній Кореї вважають, що переговори зі США "нікуди не приведуть".

Міністр закордонних справ КНДР Лі Сон Гвон виключив будь-які переговори зі США, заявивши, що діалог з Вашингтоном "нікуди не приведе".

Відповідне твердження він озвучив в середу, 23 червня, пише AFP.

"Ми не розглядаємо навіть можливість будь-якого контакту з США, не кажучи вже про те, щоб мати (діалог. - Ред.), який нікуди нас не приведе, а лише забере дорогоцінний час", - висловився очільник північнокорейського МЗС.

Раніше спеціальний представник США щодо КНДР Сон Кім, коментуючи заяву лідера Північної Кореї Кім Чен Ина про те, що слід готуватися як до діалогу, так і до конфронтації, зауважив:

"Ми теж будемо готові й до того, і до іншого, тому що, як ви знаєте, ми все ще чекаємо відповідь з Пхеньяна про зустріч. Сподіваюся, слово "діалог" вказує на те, що ми скоро отримаємо позитивну відповідь".

Раніше президент США Джо Байден заявляв, що зустрінеться з лідером Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ином, лише якщо адміністрація американського лідера "точно знатиме" теми переговорів. 

За його словами, саміт повинен буде супроводжуватися попередніми зобов'язаннями з деескалації. Окрім того, сторони повинні будуть визначити параметри для подальших обговорень ядерного арсеналу Північної Кореї.

Новини світу: Кім Чен Ин повідомив, що Північній Кореї загрожує голод

Новини світу: Кім Чен Ин повідомив, що Північній Кореї загрожує голод