Асист Зінченка допоміг "Манчестер Сіті" стати чемпіоном Англії

1387
Час на прочитання
1 хв

У неділю, 22 травня, в рамках заключного 38-го туру чемпіонату Англії (АПЛ) "Манчестер Сіті" приймав на своєму полі "Астон Віллу".

У напруженому поєдинку за чемпіонство команда Пепа Гвардіоли зуміла перемогти - 3:2.

"Містяни" програвали у два м'ячі до середини другого тайму - на 37-й хвилині відзначився Метті Кеш, а на 69-й - Філіппе Коутінью

На 76-й хвилині Ілкай Гюндоган зумів скоротити відставання, а вже за дві хвилини Родрі з передачі українці Олександра Зінченка відновив паритет.

Долю протистояння та чемпіонства "Манчестер Сіті" визначив Гюндоган, відзначившись дублем.

Завдяки цій перемозі "Манчестер Сіті" (93 очка) на один бал обійшов у чемпіонській гонці "Ліверпуль" (92) та виборов трофей. Третім став "Челсі" з 74 очками.

Для "містян" це чемпіонство стало восьмим у історії клубу.

Нагадаємо, що "Евертон" із Миколенком здійснив фантастичний камбек та зумів залишитися в АПЛ.

Гравець "Динамо" дебютним голом завершив виступ у складі чемпіона Польщі (відео)

Найдорожчий футболіст світу офіційно визначився з місцем продовження кар'єри - деталі угоди

Відмовилися грати з "Динамо": Луческу "наїхав" на топові клуби Європи за байдужість до України