Байден дав обіцянку Зеленському щодо допомоги Україні

Байден дав обіцянку Зеленському щодо допомоги Україні

Президент України Володимир Зеленський і президент США Джо Бвйден / Фото: Associated Press

У США заявили про значну підтримку Києва.

Президент США Джо Байден під час телефонної розмови з українським президентом Володимиром Зеленським пообіцяв, що "швидко діятиме", для того щоб надіслати Україні нову військову допомогу ухвалену Палатою представників.

Про це пише BBC.

Зазначається, що Байден пообіцяв "значну" підтримку Києву, включаючи посилення ППО. Зокрема, обіцянка прозвучала після того, як російські напади зруйнували телевежу в Харкові.

Байден також сказав, що його адміністрація має "постійне зобов’язання підтримувати Україну, коли вона захищає свою свободу від російської агресії".

Водночас Зеленський попередив, що, Росія, ймовірно, прагнутиме досягти великого успіху на полі бою напередодні 9 травня.

Він припустив, що Москва може спробувати захопити місто Часів Яр у Донецькій області. 

Про важку ситуцію заявив і керівник української розвідки Кирило Буданов. Він визнав, що захоплення росіянами Авдіївки було для окупантів "значним успіхом". Але він сказав, що хоча ситуація на полі бою може погіршитися найближчими тижнями для України, це не буде "катастрофічним"

"Армагедону не буде", - додав він.

Нагадаємо, у суботу, 20 квітня, Палата представників США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні на майже 61 млрд доларів.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація