Китай відправляє до Росії свої війська для навчань: які ще країни долучаться

Дата публікації
Перегляди
47к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Китай відправляє до Росії свої війська для навчань: які ще країни долучаться

Фото: Getty Images

Китай оголосив 17 серпня, що відправить своїх військових до Росії для участі у спільних навчаннях за участю кількох інших країн. Серед них – Білорусь, Індія, Монголія і Таджикистан.

Міноборони КНР запевнило, що участь військ у спільних навчаннях "не пов’язана з поточною міжнародною та регіональною ситуацією". Очевидно, йдеться про війну Росії проти України.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

У китайському оборонному відомстві також заявили, що військові навчання є частиною поточної двосторонньої річної угоди про співпрацю. Схожі спільні навчання під керівництвом Росії за участі Китаю вже відбувалися останніми роками.

"Метою (навчань – ред.) є поглиблення прагматичного та дружнього співробітництва з арміями країн-учасниць, підвищення рівня стратегічної взаємодії між сторонами-учасницями та посилення спроможності реагувати на різноманітні загрози безпеці", – йдеться в заяві Міноборони Китаю.

Зауважимо, що 16 серпня міністр оборони КНР Вей Фенхе виступив на 10-й Московській конференції та заявив,що його країна захищатиме не лише мир, і й свої національні інтереси – і не терпітиме "сепаратистських схем" щодо незалежності Тайваню.

Нагадаємо, американський дипломат, колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що Китай спостерігає, чи досягне Росія успіху у війні проти України. Адже успіх РФ означитиме, що відкрита агресія працює, а Захід не протидіє цьому. Тоді КНР отримає зелене світло робити з Тайванем все, що заманеться.

"Подратувати" Китай: на Тайвань знову прибули американські сенатори

"Подратувати" Китай: на Тайвань знову прибули американські сенатори

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація