Не боїться загинути: до затонулого "Титаніка" вирушить ще один мільярдер

Не боїться загинути: до затонулого "Титаніка" вирушить ще один мільярдер

Легендарний “Титанік”, 10 квітня 1912 / AP Photo

Мільярдер попросив побудувати підводний апарат, який би міг безпечно доправити пасажирів до затонулого 1912 року корабля.

До корабля “Титанік”, який затонув 1912 року, спустяться на підводному апараті дослідник глибин океану та мільярдер. Їхнє бажання не відбив факт того, що торік апарат компанії OceanGate вибухнув під час такої ж експедиції.

Про це пише видання IFLScience.

Як зазначається, планування нової подорожі почалося, коли 74-річний американський мільярдер Ларрі Коннор зателефонував Патріку Лехі, співзасновнику та генеральному директору компанії Triton Submarines.

Мільярдер попросив побудувати підводний апарат, який би міг безпечно доставити пасажирів до затонулого в 1912 році корабля. Основна вимога стосовно субмарини стосувалася того, щоб вона могла багаторазово і безпечно занурюватися на глибину, де перебуває "Титанік".

За словами Коннора, він “хоче показати людям в усьому світі, що, хоча океан надзвичайно потужний, він може бути чудовим, приємним і справді змінити життя, якщо діяти правильно”.

Мільярдер та вчений планують використати в подорожі підводний апарат під назвою Triton 4000/2 Abyssal Explorer. В компанії цю субмарину описують, як “найбільш глибоководний акриловий підводний човен у світі”. Ця субмарина може опускатися на глибину до чотирьох кілометрів. Цей апарат уже використовували для досліджень найглибших місць на Землі. Вартість субмарини — 20 мільйонів доларів.

Коннор і Лехі сподіваються вирушити до місця катастрофи "Титаніка", що розташоване біля узбережжя Ньюфаундленду на глибині 3810 метрів, і провести наукове дослідження цього місця.

Нагадаємо, що годинник найбагатшої людини на "Титаніку" продали за рекордну суму.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація