"Російська мафія" відібрала Флориду у "Коза Ностри"

ФБР розкрила у Флориді банду вихідців з країн колишнього СРСР, які "обставили" навіть своїх колег з сицилійської мафії.

У Сполучених Штатах розкрили банду вихідців з країн колишнього СРСР, до якої входило більше сотні осіб. "Російська мафія" стала пріоритетом для поліції Майамі, відтіснивши італійських спеціалістів з "Коза Ностри" на другий план.

За даними слідства, банда емігрантів з країн колишнього Союзу займалася здирством, шантажем, сутенерством, продажем наркотиків, торгівлею зброєю, кіберзлочинністю та шахрайством із кредитними картками.

Зокрема, за версією ФБР, підозрювані спеціально ввозили в США дівчат з Латвії та Естонії, яким було доручено заманювати клієнтів в клуби, що належали росіянам.

У приємній обстановці жертви витрачали тисячі доларів на їжу та випивку, яка, як стверджують слідчі, стільки не коштувала. Якщо клієнт відмовлявся платити, його змушували, посилаючись на поліцію, камери відеоспостереження та кримінальну відповідальність.

Коментуючи операцію із затримання членів банди, спецагент ФБР Рік Бродські поскаржився, що "російській мафії" далеко до італійських фахівців з "Коза Ностри", які, за його словами, "відмінні хлопці" і "розумні малі".

Він пояснив, що якщо сицилійці слідують "Десяти заповідям Коза Ностри", то у вихідців зі Східної Європи взагалі немає жодних моральних орієнтирів, тому розслідувати їхню діяльність значно складніше.

Ватажками банди називають 41-річного Арама Храньяна, Алека Сімчукка, Альберта Тахалова.

Найактивніше діяльність "російської мафії" розслідують в Іспанії. В останні роки місцеві правоохоронні органи затримали кілька десятків осіб. Один з них, відомий кримінальний авторитет Таріел Мулухов (Оніані), вже відбуває покарання у Росії.

Читайте також:

У США провели найбільшу в історії облаву на мафіозі

Гангстери якудза прийшли на допомогу постраждалим від землетрусу

"Російська мафія" в Іспанії розчленовувала дітей на органи

Італійський мафіозі від самотності здався поліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: