Російська нафта різко впала в ціні: Bloomberg пояснив обмеження вартості

Автор
Максим ЖуравельМаксим Журавель
Дата публікації
Перегляди
7862
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російська нафта різко впала в ціні: Bloomberg пояснив обмеження вартості

Фото: Associated Press

Російська нафта Urals впала в ціні. Минулого тижня вартість знизилася до 51,96 долара за барель у порту Приморськ на Балтійському морі.

Російська нафта падає в ціні. Показники минулого тижня свідчать про зниження вартості до 51,96 долара за барель у порту Приморськ на Балтійському морі.

Про це пише видання Bloomberg.

Як зазначається, нафта Urals впала в ціні до 51,96 долара за барель. Здешевшала і нафта в Новоросійську в Чорному морі. Водночас минулого тижня дипломати ЄС обговорювали обмеження на продаж нафти РФ в діапазоні 65-70 доларів за барель.

"Будь-який покупець, який сплатить більше, ніж верхня межа, не зможе користуватися європейськими суднами або стандартним європейським страхуванням. Але проблема полягає в тому, що деякі країни ЄС, включно з Польщею, наполягають на зниженні верхньої межі, щоб покарати Кремль за його війну в Україні. На противагу цьому Греція, найбільший у світі власник нафтових танкерів, вважає за краще запровадити високе обмеження", - пише Bloomberg.

Там також додали, що дипломатам потрібно досягти одностайності. Вже потім цифру, на якій вони зійдуться, повинна буде підтримати G7.

“Європейська заборона на імпорт та повна заборона на страхування мають набути чинності, що створює нагальну необхідність узгодити верхню межу та запобігти шоку пропозиції", - додає видання.

Зазначимо, що торгівля російською нафтою після повномасштабного вторгнення РФ до України стала менш прозорою.

Нагадаємо, що Росія хоче заборонити продавати нафту тим країнам і компаніям, які приєдналися до механізму обмеження цін.

Читайте також:

До України прибули очільники МЗС 7 країн Європи: яку допомогу пообіцяли

До України прибули очільники МЗС 7 країн Європи: яку допомогу пообіцяли

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
7862
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація