США запровадили санкції проти "російської братви" із СНД

США будуть заморожувати рахунки компаній та фізичних осіб, які підтримують ділові зв'язки з гангстерами якудза, каморрою чи російською "братвою".

Президент США Барак Обама підписав указ, яким запроваджено додаткові фінансові санкції щодо великих міжнародних злочинних угруповань, в тому числі і з країн СНД.

Санкції введено проти російської "братви", японської мафії якудза, італійської каморри і мексиканського наркокартелю Los Zetas.

Тепер США будуть заморожувати активи і майно не тільки мафіозі, але і рахунки компаній та фізичних осіб, які підтримують ділові зв'язки з мафією.

На сайті Міністерства фінансів США вищеперерахованим угрупованням дається коротка характеристика.

Так, вказується, що до "братви" (The Brothers 'Circle) входять не тільки представники угруповань з пострадянських республік, але і злочинці з Близького Сходу, Африки та Латинської Америки.

Мафія, яка об'єднує вихідців з СРСР і країн Східної Європи, раніше була відома в США як "сім'я одинадцяти" або "двадцятка". "Сім'я одинадцяти" згадується, зокрема, в документах, вилучених в 1995 році при арешті в США кримінального авторитета В'ячеслава Іванькова (Япончика).

Як наголошується в документі, президент США визнає, що діяльність етнічних мафіозних угруповань "набула такого розмаху, що вона загрожує стабільності міжнародних політичної та економічної систем".

"Подібні організації стають все більш витонченими і становлять дедалі більшу небезпеку для Сполучених Штатів, вони вторгаються в діяльність іноземних урядів і міжнародної фінансової системи, послаблюючи тим самим демократичні інститути, підриваючи верховенство закону і економічні ринки", - йдеться в указі.

Повний "чорний список", який визначать міністр фінансів, держсекретар і генеральний прокурор, включатиме в себе не тільки чотири злочинні організації та їхніх членів, а й усіх тих приватних осіб і компанії, які "матеріально допомагали, спонсорували або надавали фінансову, матеріальну або технологічну підтримку товарами або послугами" всім, хто входить до мафіозних кіл.

Читайте також:

До Топ-10 найбільш небезпечних злочинців світу увійшли троє росіян

"Російська мафія" відібрала Флориду у "Коза Ностри"

У Мексиці заарештували "ката" наркомафії, який убив більше 250 людей

Дід Хасан віддав владу в кримінальній імперії Росії своїм небогам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: