Зіткнення потягів у Чехії: повідомили причину аварії

Зіткнення потягів у Чехії: повідомили причину аварії

Аварія потяга у Чехії

Матеріальні збитки оцінюють у 110 мільйонів крон.

У Міністерстві транспорту Чехії повідомили про причину аварії на станції Пардубіце 5 червня, внаслідок якої зіткнулися пасажирський та вантажний потяги. Встановили, що пасажирському потягу рух було заборонено.

Про це у мережі X написав міністр транспорту Чехії Мартін Купка.

Деталі

Сьогодні о 7:30 на ключовому залізничному вузлі вдалося відновити рух однією колією зі зниженою швидкістю. Очікується, що потяги на магістральному залізничному коридорі ще будуть затримуватися. Усі підрозділи працюють на місці.

Як зазначається, після евакуації пасажирів до будівлі вокзалу поліція Чехії та залізнична інспекція взялися за розслідування причин аварії.

"За результатами перевірки, у пасажирського експреса сигнал світлофора був випущений у положення, що забороняє рух. Чи це був технічний дефект, людська помилка чи поєднання обох факторів – є предметом детального розслідування, і конкретних висновків передбачити неможливо", – підсумував міністр.

Нагадаємо, у Чехії пасажирський потяг, який прямував до України, зіткнувся з вантажним потягом. Внаслідок аварії четверо людей загинули та ще десятки дістали поранення. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація